-

cbrengland : krzysztof bekiersz

Komentarze użytkownika

@Jak "Palacz" negocjował z żydowskimi kosmitami ekshumacje na księżycu (9 grudnia 2019 09:18)

A "jak to się robi w Chicago", można zobaczyć w dzisiejszych gazetach tego tutaj królestwa. Wybory zdaje się w ten czwartek, więc tam gdzie trzeba, "walneło się w łeb" kogo trzeba. Mr.Corbyn z Partii Pracy jeszcze w ubiegły piątek zupełnie na poważnie był prawie nowym premierem, dzisiaj ociera łzy. Nie potrzeba Marsjan. Tutaj można przy otwartej kurtynie już. A Mr.Borys Johnson to za chwilę będzie mężem stanu, jak Mrs.Thatcher, która sprowadziła do parteru górników, a Mr.Borys zrobi to z "czerwoną zarazą" w tych stanach Zjednoczonego Królestwa, które jej bastionen są, a we czwartek zobaczymy, czy były. W każdym razie, tak ma być.

Global Britain. Żadnych ale.

cbrengland
9 grudnia 2019 13:02

@Tym gorzej dla faktów (7 grudnia 2019 09:52)

A dzisiaj mamy to i ja mu wierzę:

https://www.dorzeczy.pl/obserwator-mediow/122737/donald-tusk-za-cztery-lata-pis-nie-bedzie-rzadzic-w-polsce.html

taka jest nasza przyszłość.

Wiemy o tym, więc mamy czas się przygotować.

cbrengland
7 grudnia 2019 16:49

@Targi we Wrocławiu (6 grudnia 2019 10:26)

Jasne, że nie mam do ciebie pretensji. Może forma troszkę.

Tak, masz rację. Tutaj w tym UK to są barany i taki mają sprzęt. Wydawało by się, że oni są bardziej do przodu, niż Polska. Okazuje się, że nie. Już parę lat temu to skontatowałem. A dzisiaj okazuje się, że nie tylko barany angielskie są ale i amerykańskie, bo Chińczycy dali w pysk Ameryce swoją technologią.

Naprawdę im kibicuję, chociaż nie zapominajmy, że to komuniści. Ale cokolwiek się dzieje kontra Ameryce i temu tutaj królestwu, jestem za.

Tak ogólnie powiem. Naszym celem powinna byc destrukcja tego angielsko języcznego świata. I wbrew pozorom, to chyba da się zrobić. Bo obserwuję ich zadyszkę. Trzeba ich zacząć dobijać.

cbrengland
7 grudnia 2019 16:25

@Targi we Wrocławiu (6 grudnia 2019 10:26)

Dzięki, bo tak to właśnie miało być.

Nie jestem jakimś guru w komputerach ale wiem o nich trochę więcej, niż przeciętny Kowalski. Sam złożyłem kiedyś kilka PC-tów. A byłem też managerem w niemieckiej firmie w Polsce w latach 90-tych, a ona właśnie przenosiła się do Polski. Cokolwiek przychodziło z Niemiec przechodziło przez moje ręce. Więc stale zmieniałem swoje procesory i dyski twarde i monitory na te nowsze, z Niemiec. Miałem w dupie właściciela i "kroiłem" go równo, bo na to zasłużył (to ten od "polnische Schweine, jak ktoś pamięta moje stare komentarze).

cbrengland
7 grudnia 2019 16:17

@Tym gorzej dla faktów (7 grudnia 2019 09:52)

Twierdzenie, że Sacco było karą bożą to jest, w mojej ocenie ignorancja, i przyznawanie racji cesarskim propagandystom, którzy zalali Europę drukami ulotnymi przedstawiającymi Rzym jako gniazdo nieprawości, a hierarchów jako chodzące potwory.

Jak tutaj wiadomo byłem gorącym propagatorem prof.Roberta de Mattei. Piszę byłem ale to nie znaczy, że w zasadzie to właśnie pan profesor otworzył mi oczy na świat współczesny, co się w nim dzieje i dlaczego, bo to nie tylko pieniądze i władza, a za nią polityka, chociaż to na pewno są główne źródło zła ale też właśnie cała propaganda wokół, która ludziom robi wodę z mózgu, a skierowana jest na zanegowanie Kościoła Katolickiego, zarówno fizycznie, jak właśnie i w umys ...

cbrengland
7 grudnia 2019 13:23

@Targi we Wrocławiu (6 grudnia 2019 10:26)

Zawsze coś nie tak i ja wiem lepiej. Inaczej juz komentować się nie da. To jest okropnie denerwujące. Rozmawiajmy, a nie udowadniajmy wszystkim wokół, że wiem lepiej od drugiego.

Ok, zgadzam się ale czy na pewno będąc "na mieście" albo na tym zadupiu ja mam stale zaprzatac sobie głowę innymi gadgetami? Telefon mam zawsze przy sobie. Jak chcę coś wiecej łapie tableta albo notebooka i jadę. Chcę Internet na tych sprzętach? Chwila moment, tak jak to opisalem powyżej i już. Internet jest wokół mnie do dyspozycji z mojego telefonu komórkowego. I to bardzo często nie tylko dla mnie, bo "na mieście" czy gdzieś na wsi nie jestem sam i każdy z nas ma swój sprzęt tam z Internetem z tej komórki właśnie.

cbrengland
7 grudnia 2019 06:04

@Targi we Wrocławiu (6 grudnia 2019 10:26)

Jeżeli tak było, a było, to nie dziwię sie Gabrielowi, że dostał nowych skrzydeł do działania, o czym zresztą wspomina. To największa nagroda dla twórcy.

cbrengland
6 grudnia 2019 18:19

@Targi we Wrocławiu (6 grudnia 2019 10:26)

Uważam, że to jest ważne, więc dodaję, jak to jest w wersji polskiej, bo zmieniłem właśnie chwilowo na moim telefonie wersję językową na polską.

Mój Android to nieco starszawa wersja, bo 5.1.1 ale na nowszych wersjach jest to na pewno podobne.

Tak więc klikamy na:

- Ustawienia systemu

- Wybieramy Udostępnianie Internetu

- Wybieramy Router Wi-Fi

a potem już jest napisane, co robić ☺

Zachęcam do korzystania, bo ja tak robię od wielu lat i mam Internet w moim notebooku, czy tablecie na największym nawet zadupiu, oczywiście, jak tylko jest w zasięgu sieć komórkowa, a ona już jest naprawdę wszędzie tam, gdzie ma być

cbrengland
6 grudnia 2019 18:15

@Targi we Wrocławiu (6 grudnia 2019 10:26)

Internet na laptopie można mieć zawsze i wszędzie, jak tylko działa telefon komórkowy ☺

Telefony komórkowe z systemem Android, czyli praktycznie wszystkie na rynku poza iPhonem tego Appla, mają w konfiguracji opcję zrobienia z telefonu hotspota, czyli nadajnika WiFi, nie wnikając w szczegóły. Mam w telefonie angielski Android, więc nie wiem, jak to w polskiej wersji się nazywa. Wchodzi się tam, nadaje się nazwę i hasło i się uruchamia i pokazuje się ikonka w pasku telefonu u góry.

W laptopie otwieramy połączenie z Internetem i wybieramy tę nazwę, którą nadaliśmy w telefonie i wpisujemy hasło. Laptop łączy się z Internetem via telefon komórkowy.

Często z tego korzystam "na mieście", jak WiFi gdzie ma być, okazuj ...

cbrengland
6 grudnia 2019 15:53

@Rzemiosło wojenne (4 grudnia 2019 09:09)

Tak się złożyło, że widziałem rano na BBC przez dłuższą chwilę powitania Borysa Johnsona przywódców państw uczestników szczytu NATO w Londynie. I widziałem, poza innymi, Macrona, Merkel, Dudę i Erdogana. Najbardziej wylewne powitanie było z Macronem, Merkel sztywno po niemiecku, Duda został przywitany ..., no został przywitany ale zobaczylem błysk w jego oczach, a Erdogana zobaczyłem, jakby jakiegoś chorego, nawet zaraz chciał iść, dopiero mu pokazano, że chwilę dla fotografów musi postać z Borysem i tym drugim, chyba to był ten szef NATO.

cbrengland
4 grudnia 2019 17:14

@Między szurią a akademią (3 grudnia 2019 09:07)

Gabriela Maciejewskiego oczywiście

cbrengland
3 grudnia 2019 17:38

@Między szurią a akademią (3 grudnia 2019 09:07)

I byłbym zapomniał, a właśnie o tym chciałem napisać. Za moich czasów wolność była w Rozgłośni Polskiej BBC, Tu Mówi Londyn, Radio Wolna Europa, czy Głos Ameryki z Waszyngtonu. Co to było, wiemy dzisiaj już w pełni. Teraz jest tylko i wyłącznie już tylko w działaniach Coryllusa, Gabriela Maciejewskieg i to w Polsce.

cbrengland
3 grudnia 2019 17:37

@Między szurią a akademią (3 grudnia 2019 09:07)

Oddalam się Paris bardzo. Kto wie, nawet zrobię może skok na inny kontynent. Bardzo bym chciał. Tutaj w Europie już jest pozamiatane

cbrengland
3 grudnia 2019 17:12

@Między szurią a akademią (3 grudnia 2019 09:07)

Jestem, żyję i kwitnę, tak to się w potocznej mowie zwie polskiej, mojej mowie, bo ta tutaj wokół mnie, to jakiś bełkot tylko, czyli język angielski, na pohybel mu, raz i koniec.

W notce jest o angielskich publikacjach, więc uruchomił mi się sygnał alarmowy.

W ostatnią niedzielę było wspomniene Świętych Męczenników Angielskich, którzy oddali życie za naszą Wiarę

https://brewiarz.pl/czytelnia/swieci/12-01a.php3t

Tam poniżej jest wskazana pozycja niejakiego Normana Davis'a, historyka historii polskiej też, Angola z urodzenia.

https://www.tolle.pl/pozycja/wyspy-historia?pp=419t

i co to za portal o więcej Chrześcijaństwa w Chrześcijaństwie.

Tak sobie myślę, czy to już koniec z Tomem Hanksem i Syrenką samochodem polskim z PRL-u w tle, ...

cbrengland
3 grudnia 2019 17:08

@To nie jest nieważne, jaka jest nasza kondycja (26 listopada 2019 20:00)

Ja powtórzę tutaj mój komentarz, by nasza rozmowa miała jakiś sens:

Ale doprawdy ile razy ja mam powtarzać, te ćwiczenia fizyczne, statyczne, co naprawdę jest fantastyczne, bo angażują wszystkie zmysły i ciało, a nie trzeba podnosić ciężarów w siłowni, co dzisiaj obok tatuaży jest "religią" obowiązującą, zarówno w tym szatańskim kraju tutaj ale i w Polsce też, bo widziałem, czy ruszać się w rytm muzyki w fitness, czy przebiegać codziennie kilometry, a nawet dystans maratonu, robią właśnie efekt dla kondycji ciala i myśli, ten sam, naprawdę. Ja to robię od prawie 40-tu lat.

Reszta się nie liczy i nie musi. O tym napisałem w notce.

Ta notka to ta oczywiście:

http://cbrengland.szkolanawigatorow.pl/hata-yoga-i-prosz ...

cbrengland
26 listopada 2019 20:19

@Hata Yoga i proszę się nie śmiać (24 listopada 2019 13:03)

Nie chciałem tego robić teraz ale może w jakiejś notce i może do tego wrócę ale proszę to przeczytać, zadumac się i jeżeli jeszcze ktoś będzie miał jakies ale do tego, co robiłem przez prawie 40 lat i będę robił nadal, to nie będzie dyskutowal ze mną ale ze św. JANEM PAWŁEM II

Ja tylko byłem i jestem ciekawy świata i mnie w nim, a moją drogą życia jest to, co powiedział mój Mistrz:

Ja jestem prawdą, drogą i życiem

i ja idę Tam, do Niego, nie ma innej drogi przecież

- - -

źródło

http://www.vatican.va/content/john-paul-ii/pl/encyclicals/documents/hf_jp-ii_enc_14091998_fides-et-ratio.html

Fides et Ratio

«POZNAJ SAMEGO SIEBIE»

1. Zarówno w dziejach Wschodu, jak i Zachodu można dostrzec, że człowiek w ciągu stuleci prze ...

cbrengland
26 listopada 2019 19:34

@Hata Yoga i proszę się nie śmiać (24 listopada 2019 13:03)

No jasne, że to nie działa w oczach tego guru.

Ale doprawdy ile razy ja mam powtarzać, te ćwiczenia fizyczne, statyczne, co naprawdę jest fantastyczne, bo angażują wszystkie zmysły i ciało, a nie trzeba podnosić ciężarów w siłowni, co dzisiaj obok tatuaży jest "religią" obowiązującą, zarówno w tym szatańskim kraju tutaj ale i w Polsce też, bo widziałem, czy ruszać się w rytm muzyki w fitness, czy przebiegać codziennie kilometry, a nawet dystans maratonu, robią właśnie efekt dla kondycji ciala i myśli, ten sam, naprawdę. Ja to robię od prawie 40-tu lat.

Reszta się nie liczy i nie musi. O tym napisałem w notce.

cbrengland
26 listopada 2019 19:11

@Sacco di Roma - o krok od katastrofy (26 listopada 2019 16:11)

Sukces rodzi się w trudach ☺

Jesteśmy z tobą, pamiętaj

cbrengland
26 listopada 2019 18:54

@Książka w życiu pomaga, czyli krótki instruktaż jak zostać pisarzem albo monarchistą (26 listopada 2019 09:32)

Skoro o radiu, to proszę, inicjatywa tegoroczna, tak to się robi w Imperium

https://www.globalplayer.com

było już za Theresy May i jest dalej jak najbardziej aktualne hasło Global Britain, to teraz mamy Global British Radio, bo tam są stacje radiowe tylko brytyjskie.

Nie potrafię sobie wyobrazić Polish Global Radio Player, a przecież można by, żaden problem, nazwa Global nie jest zastrzeżona.

Na marginesie tutaj są jeszcze jednak stacje radiowe, które da się słuchać, na przykład Magic, czy Smooth Country. Oczywiście stacja classicfm, to radio stale mi grające ☺

cbrengland
26 listopada 2019 18:09

@Książka w życiu pomaga, czyli krótki instruktaż jak zostać pisarzem albo monarchistą (26 listopada 2019 09:32)

Nie chcę się tutaj za bardzo mieszać, bo świat w Polsce, który stąd widzę, to świat wielce ograniczony. Ale właśnie dlaczego? Dlaczego ja prawie zupełnie nie oglądam już teraz niczego, poza tytułami na portalach, dobre rozeznanie daje dorzeczy.pl, czasem wchodzę na pch24.pl i polityka.pl i praktycznie to już koniec. Aha, czasem jeszcze interia.pl, jak chcę wskoczyć do sportu. I to naprawdę wszystko. Na bieżąco jest coryllus.pl i szkolanawigatorow.pl i nawet czasem coś sam napiszę.

O tej całej reszcie o której w pana komentarzu, ja ją kojarzę, no i kojarzę, mi starczy. Ba, przed wyborami zobaczyłem tę Konfederacje i życzyłem jej bardzo, by weszła do Sejmu, pisałem nawet o tym tutaj, bo takie były możliwości i ucieszyłem się niebywale, gdy t ...

cbrengland
26 listopada 2019 16:36

Strona 1 na 48.    Następna