-

cbrengland : krzysztof bekiersz

Wizytówka

Przyszedł mi taki pomysł dzisiaj po notce naszego gospodarza i paręnaście minut i zrobiłem go.

Myślę, że to nie jest zły pomysł na promocję. Karty wizytowe mieszczą się w ilościach wystarczających w portfelu i ta też może być zawsze pod ręką. Nigdy nie wiadomo, kogo się spotka. Zapisywanie nr telefonu, adresu strony internetowej, a nawet przecież i nie jednej w tym wypadku, to jednak, nawet mając te smartphony, nie zawsze jest czas. A tak, proszę. Są wszystkie dane, o których można nieco opowiedzieć, a potem, oto wizytówka, a na niej wszystkie adresy internetowe, zaglądnij, poczytaj i kup tę książkę w baśniowej księgarni, bo naprawdę warto. I już. A najlepiej, jak pojedziesz na spotkanie Latającego Uniwersytetu Leszczynowego i to już na wiosnę przyszłego roku, kolejne, w Kazimierzu nad Wisłą.

Plik PDF - wymiary strony 8.5cm x 5.5cm

 

 

 

 

 

 

 

Plik PDF - wymiary strony 8.5cm x 5.5cm

 

 

 

 

 

 

 

Powyższe pliki PDF, to pliki, które można dać do punktu małej poligrafii i tam zamówić wizytówki. Nie wiem, jakie ceny są w Polsce takiej usługi. Pewno podobne. Tutaj trzeba zapłacić ok. £44 za100szt, czyli ok. 205,-zł. Hmm, mogło by być taniej.

Ale jest na to sposób. Każdy ma przecież w domu drukarkę komputerową. Kupno niewielkiej ilości kartonowych kartek formatu A4, to nie powinien być duży koszt. Ostatecznie, przynajmniej za moich czasów jeszcze były, można kupić arkusz kartonowy i pociąć go na arkusze formatu A4.

I wydrukować tę stronę 1 poniżej. Wyjąć z drukarki i wsadzić ponownie do drukarki jej odwrotną stroną. Wydrukować stronę 2. A potem najlepiej linijka i nożyk do kartonu, ostatecznie mogą być nożyczki i mamy 10 sztuk wizytówek za pierwszym razem.

strona 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

strona 2tagi: promocja 

cbrengland
13 listopada 2019 23:15
6     889    3 zaloguj sie by polubić
komentarze:
ewa-rembikowska @cbrengland
13 listopada 2019 23:22

Dobry pomysł również na wlepki.

zaloguj się by móc komentować


adamo21 @cbrengland
14 listopada 2019 02:17

Doskonały pomysł... polcam udział Tomka B w finalizowaniu.

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @cbrengland
14 listopada 2019 08:42

Nie jestem przekonany. Wczoraj odbyłem długą dyskusję na temat promocji. Już wcześniej były takie pomysły, ale je zastopowałem. Dziekuję Ci Krzysztof, ale lepiej się z tym wstrzymajmy. Kiedyś wyjaśnię dlaczego

zaloguj się by móc komentować

cbrengland @gabriel-maciejewski 14 listopada 2019 08:42
14 listopada 2019 09:27

Tak trochę po omacku działam, czy teraz już raczej można powiedzieć, działałem ☺ Pewne sprawy wyczuwam, pewne, nie.

To są twoje przedsięwzięcia od A do Z i twoje pieniądze i twoje decyzje. 

zaloguj się by móc komentować

cbrengland @gabriel-maciejewski 14 listopada 2019 08:42
14 listopada 2019 09:43

Tak przy okazji tylko dodam informację, że zostawiłem w niedzielę przy wejściu do polskiego kościoła w Londynie, w tym na Devonii, za zgodą proboszcza i przewodniczącego rady parafialnej, kilkanaście bodaj katalogów księgarni Baśń jak Niedźwiedź, które mi się uzbierały. Tak się złożyło, że byłem w Londynie ponownie w czwartek po tej niedzieli i również zajrzałem do tego kościoła, który był zamknięty ale przedsionek, gdzie leżały katalogi, nie. Nie bylo już żadnego katalogu.

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować