Życie, nasze własne, bez agentów

tagi: dzien jak co dzien

19 listopada 2022 15:09

Maryla-Sztajer @cbrengland
19 listopada 2022 15:58

Dzięki Krzysiu, rzucę uchem na te rozgłośnie..

cbrengland @Maryla-Sztajer 19 listopada 2022 15:58
19 listopada 2022 20:18

Naprawdę warto. Naprawdę to jeszcze normalny świat.

Może ostatni. Zamkną Internet i zostaniemy z Krzysztofem Zanussim, tak jak przez lata PRL-u. Zupełnie to jest możliwym przecież. Wystarczy uruchomić odpowiednie w Internecie blokady i już. W Chinach nie ma YouTube, jak wiesz i Facebooka. Da się wszystko zrobić z tą siecią. Przypomnę, że nad całością rękę ma USA. To od niego zależy, co leży, w tym Internecie. I że w ogóle jest tak dostepny. Stwierdzą, że  nie musi, to go nie będzie. Dla plebsu oczywiście. Będą łącza między nimi szatanami, tak jak dotychczas i sklepy i biznes. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Dobrze, aby zaczął. Nasz świat jest wirtualny. Dosłownie. To co realne, to trupy na Ukrainie. A zobacz, że na stronach tego radia online Ukraina jest również widoczna, by być, za. Czy nie przypomina ci to przymusu szczepień, czy innych lockdown'ów? Mnie natychmiast.

Maryla-Sztajer @cbrengland 19 listopada 2022 20:18
19 listopada 2022 21:49

Wszędzie Ukraina i temat wojny na pierwszym miejscu. Zawsze jest jakiś temat wiodący. Takie są media, nie musisz śledzić wszystkiego przecież.

Classic znam, dawno nie zaglądałam do nich, jakoś w pierwszym Lookdownie dokuczyli mi mówiąc co 15 minut : zostań w domu, chroń itd... Brrr..

W spokojny wieczór któryś posprawdzam gdzie jak grają :)

cbrengland @Maryla-Sztajer 19 listopada 2022 21:49
19 listopada 2022 22:48

Och nie, to jest trochę więcej niż temat wiodący. Tak, jak nim nie był covid-19. Ale teraz to nie jest już to miejsce u mnie tutaj na tym blogu i czas, by tym się zajmować co chwila. Dlatego zanurzam się w inne byty. Oczywiście, nie zapominając i śledząc to, co jest najważniejsze, od czasu do czasu. Na przykład Marzenia żydowskich dzieci o antysemityzmie, czy to Darwinizm w oczach Stanley’a L. Jaki, wielkiego filozofa nauki, fizyka i teologa Takie teksty ustawiają do pionu każdego pochylonego nad losem czegokolwiek i kogokolwiek.

A Classic FM tak, zgadzam się. To taki jedyny ich feler. Ale co zrobisz, jak GB to największa tuba propagandowa w ogóle z BBC przed całą resztą stawki. Uprzedzam, że teraz też, tak co najmniej ze dwa razy na godzinę gadają jeszcze o tych zastrzykach, aby je przyjmować. Teraz, gdy już każde dziecko wie, co to było i jest. Ale może się mylę jednak. I co chcesz, Ameryka Bidena ponoć będzie dawać dopłatę do zakupionych produktów żywnościowych w kwocie $20 każdemu, kto zaszczepi się boosterem anty-covidowym, naprawdę.

Nie, najlepiej jednak słuchać tego Classic FM, nawet z tą propagandą. I też z nieco zbyt nachalną, ale na szczęście tylko czasem, promocją ich muzyki, której przecież nie ma. Nie ma bowiem Korona Brytyjska muzyki klasycznej własnej. To nie dziwne przecież. Skoro oni nie mają serca, rozumianego jak to, które mają narody chrześcijańskie. To zimne wyrachowane squ…y. W Ameryce jest tak samo, Białej Ameryce. Kulturę muzyczną tam stworzyli czarni przecież. Biali tylko im to ukradli. No może poza country jednak. Ale ona ma korzenie w Europie  chrześcijańskiej, nawet jak jest ze Szkocji trochę :-)